RMX Real Motocross

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1,3 GB
  • Version 1.0.2
  • Dil Türkçe
  • Firma PlayWay SA
Yarış oyunlarını seviyorsanız RMX Real Motocross mobil oyuna ücretsiz dahil olabilirsiniz.

IOS mobil cihazınıza indireceğiniz RMX Real Motocross mobil oyununda motor sürücüsü olmak için kendinizi oyuna bırakın. Oyunda bir motora sahip olacak ve yarışlarda kazanmak için elinizden geleni ardına koymayacaksınız. Akıllı mobil cihazınızda hızlı bir yarış deneyimi yaşamak için kendinizi oyuna bırakın. 

Sahip olduğunuz motoru kişiselleştirmek için çeşitli ögeleri toplayabilirsiniz. Bunu yapmak için yarış platformunda başarı ile ilerlemeli ve kazanan taraf olmak için kaza yapmadan platform sonuna gitmelisiniz. Engelleri aşmanız gerekecek. Farklı parçaları bir araya getirerek güçlü bir motor elde edebilirsiniz. Güçlü bir motor demek kazanılan yarışlar demektir. Oyunda tek başınıza oynamak isterseniz çok oyunculu oyun modunu kullanarak diğer oyuncularla çevrimiçi yarışmalar yapabilirsiniz. 

Daha fazla para kazanmak için manevraların kilitlerini açmanız gerekiyor, böylelikle yarış pistinde daha farklı hareketler yapacak ve puanlarınızı arttırabileceksiniz. Motorunuz hasar aldığında onarın, kırıl parçaları yenileyin ve güçlü bir motor ile yola devam edin. Zorlu pistlerin tek bir kazananı olacaktır, o da siz olacaksınız. Başarılı bir motor yarış oyunu  oynamak için RMX Real Motocross mobil oyununda başarılı bir çizgide ilerleyin. 

Daha Fazla Göster
RMX Real Motocross indir
DİĞER SÜRÜMLER