RMX Real Motocross

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1,3 GB
  • Version 7.7
  • Dil Türkçe
  • Firma PlayWay SA
RMX Real Motocross cep telefonun uzda oynayabileceğiniz yarış oyunlarından bir tanesidir.

İnanılmaz bir mobil oyun deneyimi yaşamak için RMX Real Motocross mobil oyununu Android  mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Oyunda bir motora sahip olacak ve yolların tozunu attıracaksınız. Motorunuzun direksiyonuna dikkatlice sarılın. Dengede durmanız çok önemli. Oyunun sizlere sunmuş olduğu multiplayer oyun özelliği sayesinde arkadaşlarınızı oyuna dahil edebilir ve birlikte güçlü bir ekip oluşturabilirsiniz.

Ya da rakip olarak yarış pistinin tozunu attırabilirsiniz. Kaliteli görsellere ev sahipliği yapması sebebiyle oyuncuları sıkmayacak olan RMX Real Motocross mobil oyununda sizde motorunuzu seçin, özelleştirin, gelişimi için güçlü bir çalışma yapın ve sonunda kazanan kişi siz olun. Oyunda daha fazla puan elde etmek için motorunuzun özelliklerini yükseltmeniz gerekiyor. Bunu başarmanız için ise yarışlarda başarı elde ederek kazanç sağlamanız gerekiyor. 

RMX Real Motocross mobil oyununda hız asla bitmiyor. Kendi zevkinize göre motorunuzu kişiselleştirebilirsiniz. Yarışlara katılabilir ve güçlü bir performans karşısında oyununda başarılı olabilirsiniz. Mobil cihazınızda sıkılmadan oyun oynamak isterseniz RMX Real Motocross oyununa sizde sahip olabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
RMX Real Motocross indir
DİĞER SÜRÜMLER